2022-07-31

1. Błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów odbędzie się dzisiaj po każdej Mszy św.

2. Okazja do spowiedzi św. w pierwszy piątek miesiąca od godz. 6.30 oraz od godz. 18.30 (W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC.)

3. Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek przed południem.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w piątek po wieczornej Eucharystii i potrwa do godz. 21.00.

5. Święto Przemienienia Pańskiego będziemy obchodzili w sobotę.

6. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie sprawowane w sobotę po porannej Eucharystii.

7. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.

8. W przyszłą niedzielę, 7. sierpnia w łączności z Eucharystią o godz. 9.00, odbędzie się odsłonięcie i poświęcenie pamiątkowej tablicy poświęconej śp. ks. Abpowi Edmundowi Piszczowi.

9. W najbliższą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii ks. Andrzeja Leszczyńskiego, proboszcza parafii pw. św. Karola Boromeusza w Wejherowie. Ks. Andrzej wygłosi Słowo Boże oraz po Mszach świętych będzie zbierał ofiary na budowę kościoła.

10. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

11. I zapowiedź przedślubna: Patryk Włodzimierz Konkol, zam. w Kuźnicy oraz Agata Jadwiga Balcer, zam. w Mieroszynie.

12. Podziękowania:
    Wyrażam wdzięczność wszystkim, którzy włączyli się w przyjęcie uczestników Kaszubskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. W sposób szczególny dziękuję Parafialnemu Zespołowi Caritas.
    Bardzo dziękuję pani Kamie Kuik za prowadzenie spotkań plastycznychART spacery.

13. Parafialny Zespół Caritas prowadzi sprzedaż kalendarzy na przyszły rok oraz pamiątek. Dochód będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym.