2022-09-11

1. Spotkanie dla rodziców dzieci klas trzecich, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św., odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii. Serdecznie dziękuję za każde wsparcie.

3. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

4. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu odbędzie się we wtorek od godz. 8.00 do godz. 18.00. Szczegółowy plan adoracji jest podany na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej naszej parafii.

5. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego będziemy obchodzili w środę.

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po Mszy św. i potrwa do godz. 19.30.

7. Młodzież klas VII i VIII wraz z rodzicami zapraszam na spotkanie dotyczące przygotowania do sakramentu bierzmowania, w przyszłą niedzielę, tj. 18 września po Mszy św. o godz. 10.30.