2022-11-27

1. Rozpoczynamy Adwent, który jest przygotowaniem do świąt Bożego Narodzenia, a także do powtórnego przyjścia Zbawiciela na końcu czasów.

2. Zapraszam do udziału w roratach, które będą sprawowane wg następującego porządku: godz. 18.00 – poniedziałek, środa, piątek; godz. 6.30 – wtorek, czwartek, sobota.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po wieczornej Mszy św. i potrwa do godz. 19.30.

4. Okazja do spowiedzi św. w I piątek miesiąca od godz. 6.30 oraz od godz. 17.00 (W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC.)

5. Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek przed południem.

6. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie sprawowane w sobotę po Mszy św. o godz. 6.30.

7. Katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w domu parafialnym.

8. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.

9. Poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30. Katecheza dla tych dzieci i ich rodziców będzie miała miejsce zaraz po spotkaniu ze św. Mikołajem.

10. PZC zaprasza dzieci i młodzież na spotkanie ze św. Mikołajem w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30.

11. Opłatki wigilijne zostaną pobłogosławione w przyszłą niedzielę. Po Mszach św. będą rozprowadzane przez PZC. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na pomoc potrzebującym.

12. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom będą rozprowadzane przez PZC w najbliższą niedzielę po Mszach świętych.

13. Nabożeństwo przy kaplicy św. Barbary odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 13.00.

14. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

15. Zachęcam do włączenia się w akcję Parafialnego Zespołu Caritas: „Tutka charytatywna”. Po Mszach św. będą wręczane torby, które po wypełnieniu żywnością oraz słodyczami będzie można dostarczyć do zakrystii lub biura parafialnego do 14 grudnia.

16. Wyrażam wdzięczność za ofiary złożone na ogrzewanie naszego kościoła.