2023-03-26

1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą sprawowane dzisiaj o godz. 15.00

2. Zbiórka na pomoc poszkodowanym w wojnie na Ukrainie odbywa się po dzisiejszych Mszach świętych.

3. Parafialny Zespół Caritas rozprowadza paschaliki. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na działania charytatywne.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po Mszy św. i potrwa do godz. 19.30.

5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszej parafii rozpocznie się w piątek o godz. 18.30. (W związku z tym nie będzie osobnego nabożeństwa dla dzieci o godz. 17.00) Program nabożeństwa jest podany na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej naszej parafii. Bardzo proszę o przygotowanie poszczególnych stacji Drogi Krzyżowej na całej trasie.

6. Uczestnicy Ekstremalnej Drogi Krzyżowej będą przechodzili przez teren naszej parafii w sobotę między godz. 2.00 a 4.00.

7. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie sprawowane w sobotę o godz. 6.20.

8. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w domu parafialnym.

9. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.

10. Za tydzień będziemy obchodzili Niedzielę Palmową, czyli Męki Pańskiej. Podczas Mszy świętych odbędzie się poświęcenie palm.

11. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz ich rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30.

12. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 14.20.

13. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą sprawowane w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

14. Podziękowania:
    • Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości 10.rocznicy powstania w naszej parafii Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, a szczególnie pani Genowefie Szczygielskiej.
    • Wyrażam wdzięczność za ofiary złożone na ogrzewanie naszego kościoła.

15. W minionym tygodniu zmarła Monika Wysocka, lat 91