2023-10-22

1. Niedziela Misyjna.
    Przeżywamy Niedzielę Misyjną – dzisiejsza taca przeznaczona jest na Papieskie Dzieła Misyjne.

2. Wspomnienie Św. Jana Pawła II.
    W dniu dzisiejszym przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.
    Po ogłoszeniach odmówimy litanię do Św. Jana Pawła II, a po Mszy Świętej będzie okazja do przyjęcia błogosławieństwa relikwiami.

3. Zelatorzy Żywego Różańca.
    Dzisiaj spotkanie Zelatorów Żywego Różańca po nabożeństwie różańcowym o godz. 15:00.

4. Prasa katolicka.
    Do nabycia: Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

5. Zastępstwo.
    Posługę duszpasterską w dniu jutrzejszym będzie pełnił w naszej parafii ks. Tomasz ze zgromadzenia Księży Chrystusowców z Władysławowa.

6. Msze Święte w październiku.
    Msze św. w październiku w dni powszednie są sprawowane o godz. 18.00.

7. Nabożeństwa różańcowe.
    Zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych:
    ● Dzieci – środa, piątek o godz. 17.00.
    ● Dorośli i młodzież – niedziela o godz. 15.00 natomiast w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej.

8. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyścowym.
    Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC rozpocznie się w piątek po nabożeństwie różańcowym i potrwa do godz. 20:15.
    Msza Święta za dusze w czyśćcu będzie sprawowana w piątek o godz. 20:30.

9. W kalendarzu liturgicznym.
    ● Sobota – Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza,
       Dzień imienin Ks. Arcybiskupa Tadeusza Wojdy Metropolity Gdańskiego.

10. Czas zimowy.
    Z soboty na niedzielę rozpocznie się czas zimowy Należy przestawić zegarek o godzinę do tyłu (z 03:00 na 02:00). Będziemy spali o godzinę dłużej.

11. Wypominki.
    Kartki na wypominki wyłożone są pod chórem. Wypominki z imionami można przynosić do zakrystii lub biura parafialnego – bardzo proszę o czytelne wypisanie kartek i podanie imion w mianowniku.

12. Zbiórka na hospicjum.
    Wolontariusze puckiego hospicjum im. św. Ojca Pio będą prowadzili zbiórkę 1 listopada przy cmentarzu.

13. Podziękowanie za zebrane ofiary.
    Bardzo dziękuję za złożone w minioną niedzielę ofiary na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Na ten cel zostało zebrane: 905 zł.