2024-02-04

1. Peregrynacja relikwii bł. rodziny Ulmów.
    W dniu dzisiejszym w naszej Archidiecezji rozpoczyna się peregrynacja relikwii błogosławionej rodziny Ulmów. Na tablicy ogłoszeń zamieszczony jest program.

2. Róże Kobiet.
    Spotkanie Róż Kobiet dzisiaj o godz. 15:00.

3. W kalendarzu liturgicznym.
    ● Poniedziałek – Wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
    ● Wtorek – Wspomnienie Św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

4. Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa.
    W środę 7 lutego rozpoczyna się w naszej gminie Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa. Szczegółowy program znajduje się na plakacie umieszczonym na tablicy ogłoszeń i na internetowej stronie naszej parafii.
    Zachęcam małżeństwa do udziału w wybranych propozycjach tego tygodnia.
    Na uwagę zasługuje miedzy innymi koncert Krystyny Prońko czy Teatr Grot.
    Jest to też okazja do podjęcia refleksji na temat małżeństwa.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
    Zapraszam małżeństwa na adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 18:00 do godz. 19:00.

6. Niedzielny porządek Mszy Świętych.
    Za tydzień w niedziele 11 lutego Msze Święte będą o godz. 7:30 i 17:00.

7. Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
    W przyszłą niedzielę w ramach Tygodnia Małżeństwa na Mszach świętych odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

8. Róże Mężczyzn.
    Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15:00.

9. Taca na inwestycje i remonty.
    W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii.

10. Podziękowania.
    ● Bardzo dziękuje osobom, które zaangażowały się w uprzątnięciu dekoracji bożonarodzeniowej.
    ● Dziękuje za złożone ofiary na tacę w Święto Ofiarowania Pańskiego, przeznaczone na klasztory klauzurowe. Zebranych zostało 570 zł.

11. Podsumowanie kolędy.
    Serdeczne podziękowania składam wszystkim, którzy w swoich domach przyjęli kapłana z błogosławieństwem Bożym. Odwiedziłem 124 domy i spotkałem się z 382 osobami. Dziękuje za złożone przy tej okazji ofiary, które zostały przeznaczone na opłacenie ubezpieczenia kościoła i pokrycie kosztów prowadzenia parafii.

12. Rekolekcje Nowe Życie.
    W dniach 23-25 lutego odbędą się rekolekcje o nazwie Nowe Życie. Rekolekcje organizuje parafia w Krokowej. Informacje o rekolekcje znajdują się na ulotkach.

13. Prasa katolicka.
    Do nabycia: Gość Niedzielny.