2022-10-23

1. Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Misyjny, który jest szczególną okazją do modlitwy w intencji misjonarzy, a także do wsparcia materialnego posługi misyjnej. W związku z tym dzisiejsza taca będzie przeznaczona na misje.

2. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych, które sprawujemy wg następującego porządku:
    • dzieci – poniedziałek, środa, piątek o godz. 17.00
    • dorośli i młodzież – niedziela o godz. 15.00 natomiast w dni powszednie o godz. 18.30

3. Msze święte w październiku w dni powszednie są sprawowane o godz. 18.00.

4. Posługę duszpasterską w naszej parafii do soboty będzie pełnił ks. Mariusz Szykuła ze zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po nabożeństwie różańcowym i potrwa do godz. 19.30.

6. Święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza będziemy obchodzili w piątek.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC rozpocznie się w piątek po nabożeństwie różańcowym i potrwa do godz. 20.15.

8. Msza św. za dusze w czyśćcu będzie sprawowana w piątek o godz. 20.30.

9. Wolontariusze puckiego hospicjum im. św. Ojca Pio będą prowadzili zbiórkę do puszek w przyszłą niedzielę przed kościołem.

10. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Zachęcam do pamięci modlitewnej o naszych zmarłych. Kartki do wypominków są wyłożone pod chórem. Wypominki z imionami zmarłych będzie można przynosić do biura parafialnego lub zakrystii.

11. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającej uzdolnioną i niezamożną młodzież z małych miejscowości. W minioną niedzielę zebraliśmy na ten cel 822 zł.

12. Pragnę poinformować, że w ubiegłym tygodniu została przeprowadzona renowacja krzyża misyjnego sprzed kościoła.