2022-10-30

1. Nabożeństwa różańcowe będą sprawowane dzisiaj o godz. 15.00 oraz jutro o godz. 17.00 (dzieci) i 18.30.

2. Wolontariusze z puckiego hospicjum im. Św. Ojca Pio prowadzą po dzisiejszych Mszach świętych przed kościołem zbiórkę do puszek.

3. Dodatkowa okazja do spowiedzi świętej przed uroczystością Wszystkich Świętych będzie w poniedziałek od godz. 17.15.

4. Uroczystość Wszystkich Świętych będziemy obchodzili we wtorek. Msze św. będą sprawowane o godz. 7.30, 10.30 i 14.00. Po ostatniej Eucharystii, sprawowanej za zmarłych parafian, odbędzie się procesja różańcowa na cmentarz.

5. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy pamiętają o wnoszeniu opłat za groby na utrzymanie naszego cmentarza. Przy tej okazji proszę również tych, którzy jeszcze nie wnieśli opłat, aby w najbliższym czasie uregulowali należności.

6. Odpust zupełny dla dusz cierpiących w czyśćcu będziemy mogli uzyskać w dniach od 1. do 8.listopada. Należy spełnić następujące warunki: pobożnie nawiedzić cmentarz, być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię św., odmówić „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga” oraz pomodlić się w intencjach Ojca św. Odpust można uzyskać tylko jeden raz dziennie.

7. Wolontariusze puckiego hospicjum im. Św. O. Pio przeprowadzą 1.listopada przy naszym cmentarzu kwestę na codzienne funkcjonowanie hospicjum.

8. Zachęcam do pamięci modlitewnej za zmarłych w formie wypominków.

9. Msza św. wspólna za zmarłych będzie sprawowana w środę, 2. listopada o godz. 18.00. Można jeszcze dołączać swoich zmarłych do tej intencji .

10. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po Mszy św. i potrwa do godz. 19.30.

11. Okazja do spowiedzi św. w I piątek miesiąca będzie od godz. 6.30 oraz od godz. 17.00 (W tym czasie będzie adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC).

12. Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek przed południem.

13. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie sprawowane w sobotę o godz. 6.25.

14. Katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 10.00.

15. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.

16. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30.

17. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

18. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone w minioną niedzielę na wsparcie działalności misyjnej.