2023-01-01

1. Obchodzimy dzisiaj uroczystość Najświętszej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. będą sprawowane o godz. 10.30 i 18.00.

2. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

3. Od jutra, 2. stycznia rozpocznie się w naszej parafii wizyta duszpasterska – kolęda. Plan kolędy został podany na tablicy ogłoszeń, a także na stronie internetowej naszej parafii.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po wieczornej Mszy św. i potrwa do godz. 19.30.

5. Uroczystość Objawienia Pańskiego będziemy obchodzili w piątek, 6. stycznia. Msze św. będą sprawowane wg porządku niedzielnego.

6. Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek po Mszy św. o godz. 10.30.

7. Zapraszam wszystkich seniorów, a także członków wspólnot duszpasterskich na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w piątek, 6. stycznia o godz. 17.00 w domu parafialnym.

8. Do 6. stycznia będzie można pomóc dzieciom z hospicjum w Gdyni włączając się w akcję „Paczuszka dla maluszka”. Szczegóły podane są na tablicy ogłoszeń.

9. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie sprawowane w sobotę o godz. 6.20.

10. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.

11. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz ich rodziców odbędzie się w przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30.

12. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszła niedzielę o godz. 15.00.

13. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii.

14. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone w Pasterkę na Dom Samotnej Matki w Matemblewie oraz w drugi dzień świąt na uczelnie katolickie.