2023-01-08

1. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz.10.30.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii. Dziękuję za każde wsparcie.

3. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj o godz.15.00.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po Mszy św. i potrwa do godz.19.30.

5. Kontynuujemy w tym tygodniu wizytę duszpasterską – kolędę. Plan kolędy został podany na tablicy ogłoszeń, a także na stronie internetowej naszej parafii.

6. Zbiórka na ogrzewanie naszego kościoła odbędzie się w przyszła niedzielę po Mszach świętych.

7. Podziękowania:

• Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w akcję „Paczuszka dla maluszka” na rzecz hospicjum dla dzieci w Gdyni.
    • Wyrażam wdzięczność Parafialnemu Zespołowi Caritas za pomoc w przygotowaniu spotkania opłatkowego dla seniorów i grup duszpasterskich.
    • Bardzo dziękuję za wsparcie misjonarzy udzielone w uroczystość Objawienia Pańskiego.