2023-02-26

1. Od dzisiaj rozpoczynamy w naszej wspólnocie parafialnej rekolekcje wielkopostne, które potrwają do środy. Poprowadzi je salezjanin, ks. Ireneusz Śliwiński. Szczegółowy plan rekolekcji został podany na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej naszej parafii.

2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą sprawowane dzisiaj o godz. 15.00.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po wieczornej Mszy św. i potrwa do godz. 19.30.

4. Okazja do spowiedzi świętej w pierwszy piątek miesiąca od godz. 6.30 i od godz. 17.20 (W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC.)

5. Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek przed południem.

6. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie sprawowane w piątek: dzieci o godz. 17.00 natomiast dorośli i młodzież o godz. 18.30.

7. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie sprawowane w sobotę o godz. 6.20.

8. Katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w domu parafialnym.

9. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.

10. Poświęcenie książeczek dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.30. Natomiast katecheza dla tych dzieci i ich rodziców odbędzie się zaraz po tej Eucharystii.

11. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 14.20.

12. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą sprawowane w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

13. Ogólnopolska zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom odbędzie się w przyszłą niedzielę po Msza świętych.

14. Pragnę podziękować za ofiary złożone na ogrzewanie naszego kościoła.

15. Pod chórem wyłożone są skarbonki jałmużny wielkopostnej, które będziemy mogli przynieść do kościoła w Wielką Sobotę.