2023-03-05

1. Dzisiejsza niedziela Ad Gentes jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszach świętych będziemy mogli wspomóc materialnie dzieło pomocy misjonarzom.

2. Poświęcenie książeczek dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. odbędzie się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 10.30. Natomiast katecheza dla tych dzieci i ich rodziców odbędzie się zaraz po tej Eucharystii.

3. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 14.20.

4. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą sprawowane dzisiaj o godz. 15.00

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po wieczornej Mszy św. i potrwa do godz. 19.30.

6. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie sprawowane w piątek: dzieci o godz. 17.00 natomiast dorośli i młodzież o godz. 18.30.

7. Msza święta w piątek będzie sprawowana o godz. 18.00 (Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.)

8. Od piątku, przez tydzień, posługę duszpasterską w naszej parafii będzie pełnił ks. Mariusz Szykuła ze zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa.

9. Taca w przyszła niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii.

10. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszła niedzielę o godz. 14.20.

11. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą sprawowane w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

12. Pod chórem wyłożone są skarbonki jałmużny wielkopostnej, które będziemy mogli przynieść do kościoła w Wielką Sobotę.

13. Ekstremalna Droga Krzyżowa z Jastrzębiej Góry do Helu rozpocznie się 31 marca o godz. 19.00. Szczegółowe informacje oraz zapisy są dostępne na stronie www.edkpopiasku.pl.

14. W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Sylwia Rotta, l.74.