2023-03-12

1. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj o godz. 14.20.

2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą sprawowane dzisiaj o godz. 15.00

3. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii. Serdecznie dziękuję za każde wsparcie.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po wieczornej Mszy św. i potrwa do godz. 19.30.

5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie sprawowane w piątek: dzieci o godz. 17.00 natomiast dorośli i młodzież o godz. 18.30.

6. Msza święta w piątek będzie sprawowana o godz. 18.00 (Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.)

7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili dziesiątą rocznicę powstania w naszej parafii Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Msza św. dziękczynna będzie sprawowana o godz. 10.30. Po Eucharystii odbędzie się konferencja s. Anny Czajkowskiej oraz półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona indywidualnym błogosławieństwem. Serdecznie zapraszam do wspólnego świętowania.

8. Zbiórka na ogrzewanie naszego kościoła odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszach świętych.

9. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą sprawowane w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

10. Wyrażam wdzięczność za wsparcie materialne dzieła pomocy misjonarzom. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na ten cel 892 zł.

11. W przyszłą niedzielę, po Mszach św., Parafialny Zespół Caritas będzie rozprowadzał paschaliki w cenie 10 zł. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na działalność charytatywną.

12. W ubiegłym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Jadwiga Muża, l. 81.