2023-03-19

1. Obchodzimy dzisiaj dziesiątą rocznicę powstania w naszej parafii Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Msza św. dziękczynna będzie sprawowana o godz. 10.30. Po Eucharystii odbędzie się konferencja siostry Anny Czajkowskiej. Następnie będzie miała miejsce półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona indywidualnym błogosławieństwem. Zapraszam do wspólnego świętowania.

2. Zbiórka na ogrzewanie naszego kościoła odbędzie się po dzisiejszych Mszach świętych. Bardzo dziękuję za każde wsparcie.

3. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą sprawowane dzisiaj o godz. 15.00.

4. Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP będzie obchodzona w poniedziałek, 20.marca. Msza św. za parafian będzie sprawowana o godz. 7.00.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po Mszy św. i potrwa do godz. 19.30.

6. Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II będzie sprawowane w czwartek.

7. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie sprawowane w piątek: dzieci o godz. 17.00 natomiast dorośli i młodzież o godz. 18.30.

8. W piątek Msze święte będą sprawowane o godz. 18.00 i 20.30 (Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.)

9. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC rozpocznie się w piątek po nabożeństwie Drogi Krzyżowej i potrwa do godz. 20.15.

10. Msza św. z dusze czyśćcowe będzie sprawowana w piątek o godz. 20.30.

11. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (Dzień Świętości Życia) będziemy obchodzili w sobotę, 25.marca. Msze święte będą sprawowane o godz. 7.00 i 7.45. W tym dniu będzie możliwość włączenia się w Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

12. Parafialny Zespół Caritas, po dzisiejszych Mszach św., rozprowadza paschaliki w cenie 10.zł. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na działania charytatywne.

13. W przyszłą niedzielę, po Mszach św., odbędzie się zbiórka na pomoc poszkodowanym w wojnie na Ukrainie.

14. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone na inwestycje i remonty w naszej parafii.