2023-05-28

1. Dzisiejsza suma parafialna będzie dziękczynieniem za dar Komunii świętej dzieci, które przystąpiły po raz pierwszy do Stołu Pańskiego przed rokiem.

2. Nabożeństwa majowe będziemy sprawowali do środy włącznie wg następującego porządku:
    • dzieci – poniedziałek i środa o godz. 17.00
    • dorośli i młodzież – w niedzielę o godz. 15.00 natomiast w dni powszednie o godz. 18.30

3. W tym tygodniu będziemy obchodzili następujące święta:
    • NMP Matki Kościoła – poniedziałek
    • Nawiedzenia NMP – środa
    • Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana – czwartek

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po nabożeństwie majowym i potrwa do godz. 19.30.

5. Od czwartku będziemy sprawowali nabożeństwa czerwcowe. W niedziele po sumie parafialnej natomiast w ciągu tygodnia po Mszach świętych.

6. Okazja do spowiedzi świętej w pierwszy piątek miesiąca od godz. 6.30 oraz od godz. 17.00 (W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC)

7. Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek przed południem.

8. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie sprawowane w sobotę o godz. 6.20.

9. Katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w kościele.

10. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.

11. Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkie dzieci w przyszłą niedzielę po sumie parafialnej. W programie m.in. konkurs z nagrodami.

12. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.