2023-05-21

1. W dzisiejszą uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego pięcioro dzieci z naszej parafii, podczas sumy parafialnej, przystąpi po raz pierwszy do Komunii świętej.

2. Dzieci pierwszokomunijne będą uczestniczyły w Białym Tygodniu do soboty włącznie.

3. Nowennę do Ducha Świętego będziemy sprawowali w łączności z nabożeństwem majowym do soboty włącznie.

4. Nabożeństwa majowe sprawujemy wg następującego porządku:
    • dorośli i młodzież – w niedzielę o godz. 15.00 natomiast w dni powszednie o godz. 18.30
    • dzieci – poniedziałek, środa, piątek o godz. 17.00

5. Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II będzie sprawowane w poniedziałek w łączności z nabożeństwem majowym.

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po nabożeństwie majowym i potrwa do godz. 19.30.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC rozpocznie się w piątek po nabożeństwie majowym i potrwa do godz. 20.15.

8. Msza św. za dusze czyśćcowe będzie sprawowana w piątek o godz. 20.30.

9. Msza święta w intencji dzieci, które przed rokiem przystąpiły do Pierwszej Komunii świętej będzie sprawowana w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.

10. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili uroczystość Zesłana Ducha Świętego. Pragnę przypomnieć, że kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

11. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone na inwestycje i remonty w naszej parafii. Aktualnie kontynuowane są prace przy remoncie naszego domu parafialnego.