2023-05-14

1. Rodziców dzieci, które przed rokiem przystąpiły do I Komunii św. zapraszam na spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30.

2. Taca z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii. Dziękuję za każdą pomoc. Aktualnie prowadzone są prace remontowe przy domu parafialnym.

3. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj o godz. 14.20.

4. Nabożeństwa majowe sprawujemy wg następującego porządku:
    • dorośli i młodzież – w niedziele o godz. 15.00 natomiast w dni powszednie po wieczornej Mszy świętej
    • dzieci – poniedziałek, środa, piątek o godz. 17.00

5. Radę Parafialną zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 15.30.

6. Próby przed I Komunią św. odbędą się o godz. 16.00 w poniedziałek, środę i piątek.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po nabożeństwie majowym i potrwa do godz. 19.30.

8. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i spowiedź święta przed I Komunią świętą odbędzie się w sobotę o godz. 10.00.

9. W uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, która przypada w przyszłą niedzielę, na Mszy św. o godz. 10.30 pięcioro dzieci z naszej parafii przystąpi do I Komunii świętej.