2023-05-07

1. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz ich rodziców odbędzie się dzisiaj po Mszy świętej o godz. 10.30.

2. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 14.20.

3. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się dzisiaj po nabożeństwie majowym.

4. Nabożeństwa majowe sprawujemy wg następującego porządku:
    • dorośli i młodzież – w niedziele o godz. 15.00 natomiast w dni powszednie po wieczornej Mszy świętej
    • dzieci – poniedziałek, środa, piątek o godz. 17.00

5. Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika oraz 40. rocznicę święceń kapłańskich ks. abpa Tadeusza Wojdy, Metropolity Gdańskiego będziemy obchodzili w dniu jutrzejszym, 8. maja.

6. Taca w przyszła niedzielę będzie przeznaczone na inwestycje i remonty w naszej parafii. Aktualnie prowadzone są prace remontowe przy domu parafialnym.

7. Rodziców dzieci, które przed rokiem przystąpiły do I Komunii św. zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30.

8. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 14.20.

9. Radę Parafialną zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę po nabożeństwie majowym, o godz. 15.30.

10. Pragnę podziękować za ofiary złożone na pomoc w odbudowie domu pomocy w Krzywym Kole.

11. W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka, śp. Krystyna Budzisz, l. 57.