2023-04-30

1. W Niedzielę Dobrego Pasterza, którą obchodzimy dzisiaj rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne do służby Bożej w Kościele.

2. Po dzisiejszych Mszach świętych odbędzie się zbiórka na pomoc w odbudowie domu pomocy w Krzywym Kole, który uległ spaleniu. Znajdowała się w nim placówka Caritas niosąca pomoc osobom niepełnosprawnym.

3. Od jutra rozpoczynamy miesiąc maryjny. Nabożeństwa majowe będą sprawowane wg następującego porządku:
    ⋅ dorośli i młodzież – w niedzielę i święta o godz. 15.00 natomiast w dni powszednie po wieczornej Mszy świętej
    ⋅ dzieci – poniedziałek, środa, piątek o godz. 17.00

4. Uroczystość NMP Królowej Polski będziemy obchodzili w środę, 3. maja. Msze święte będą sprawowane wg porządku niedzielnego. Nabożeństwo majowe będzie sprawowane o godz. 15.00.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po nabożeństwie majowym i potrwa do godz. 16.30.

6. Okazja do spowiedzi świętej w pierwszy piątek miesiąca będzie od godz. 6.30 oraz od godz. 17.20 (W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC)

7. Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek przed południem.

8. Katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w kościele.

9. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.

10. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie sprawowane w sobotę o godz. 17.15.

11. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz ich rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30.

12. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 14.20.

13. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w przyszła niedzielę po nabożeństwie majowym.