2023-08-06

1. Witam serdecznie wszystkich Gości przebywających i wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzę wszystkim dobrego wypoczynku i zapraszam do włączenia się w życie duchowe naszej wspólnoty parafialnej.

2. Gościmy w naszej wspólnocie ks. Andrzeja Leszczyńskiego, proboszcza parafii pw. św. Karola Boromeusza w Wejherowie. Ksiądz Andrzej wygłosi Słowo Boże oraz po dzisiejszych Mszach świętych będzie zbierał ofiary na budowę kościoła.

3. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

4. Nabożeństwa sprawujemy w łączności z wieczorną Eucharystią: do św. Antoniego we wtorek natomiast Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę. (Prośby i podziękowania można składać do skarbonek.)

5. W tym tygodniu będziemy obchodzili następujące święta: św. Teresy Benedykty od Krzyża w środę natomiast św. Wawrzyńca w czwartek.

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w piątek po wieczornej Eucharystii i potrwa do godz. 21.00.

7. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na remonty i inwestycje w naszej parafii.

8. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

9. Parafialny Zespół Caritas prowadzi sprzedaż kalendarzy na przyszły rok oraz pamiątek. Dochód będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym.

10. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone na środki transportu dla misjonarzy. W minioną niedzielę zebraliśmy na ten cel 847 zł.

11. Malarka Kama Kuik zaprasza dzieci od 7.roku życia na ARTspacery, które potrwają od 7. do 11. sierpnia. Pierwsze spotkanie dla rodziców wraz z dziećmi jutro o godz. 10.00 przy Informacji Turystycznej w Kuźnicy.