2023-07-30

1. Witam serdecznie wszystkich Gości przebywających i wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzę wszystkim dobrego wypoczynku i zapraszam do włączenia się w życie duchowe naszej parafii.

2. Błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów odbędzie się dzisiaj po każdej Mszy świętej.

3. Okazja do spowiedzi św. w pierwszy piątek miesiąca od godz. 6.30 oraz od godz. 18.30 (W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC)

4. Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek przed południem.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w piątek po wieczornej Eucharystii i potrwa do godz. 21.00.

6. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie sprawowane w sobotę o godz. 7.20.

7. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.

8. W najbliższą niedzielę będziemy gościli w naszej wspólnocie ks. Andrzeja Leszczyńskiego, proboszcza parafii pw. św. Karola Boromeusza w Wejherowie. Ks. Andrzej wygłosi Słowo Boże i po Mszach świętych będzie zbierał ofiary na budowę kościoła.

9. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 15.00.

10. PZC prowadzi sprzedaż kalendarzy parafialnych na przyszły rok oraz pamiątek. Dochód będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym.

11. Wyrażam wdzięczność wszystkim, którzy włączyli się w przyjęcie uczestników Kaszubskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. W sposób szczególny dziękuję Parafialnemu Zespołowi Caritas oraz paniom Irenie i Agnieszce.

12. Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskie zaprasza do wzięcia udziału w regionalnej imprezie plenerowej, która odbędzie się w Jastarni 6. sierpnia od godz. 16.00 na skwerze przy ul. Portowej i Szyprów. Szczegóły na plakacie.