2023-10-01

1. Katecheza dzieci pierwszokomunijnych.
    Spotkanie Rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej odbędzie się dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 10:30.

2. Żywy Różaniec.
    Spotkanie Żywego Różańca, Róż Kobiet dzisiaj o godz. 14:20.

3. Caritas.
    Spotkanie osób zaangażowanych w Caritas parafialnym dzisiaj po Różańcu o godz. 15:00.

4. Prasa katolicka.
    Do nabycia: Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

5. Msze Święte w październiku.
    Msze św. w październiku w dni powszednie będą sprawowane o godz. 18.00.

6. Nabożeństwa różańcowe.
    Zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych, które w październiku będą sprawowane wg następującego porządku:
    ● Dzieci – poniedziałek, środa, piątek o godz. 17.00.
    ● Dorośli i młodzież – niedziela o godz. 15.00 natomiast w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej.

7. Spowiedź.
    Codziennie przed Mszą Świętą i w piątek od godz. 6:30 i od godz. 17:15.

8. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
    Adoracja prowadzona przez Apostolstwo Pomocy Duszom Czyścowym w piątek od godz. 17:00.

9. Odwiedziny chorych.
    Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek przed południem.

10. Kandydaci do bierzmowania.
    Katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 10.00.

11. Grupa Modlitwy Ojca Pio.
    Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.

12. Nabożeństwo ku czci Niepokalanemu Sercu NMP.
    Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za grzechy nasze i świata odbędzie w sobotę o godz. 17.15.

13. W kalendarzu liturgicznym.
    ● Poniedziałek – Wspomnienie Św. Aniołów Stróżów
    ● Środa – Wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu,,
    ● Czwartek – Wspomnienie Św. Siostry Faustyny Kowalskiej, dziewicy
       i pierwszy czwartek miesiąca.
    ● Piątek – Pierwszy piątek miesiąca.
    ● Sobota – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
       i pierwsza sobota miesiąca.

14. Druga niedziela miesiąca.
    Dziękuje wszystkim, którzy przekazali członkom Rady Parafialnej propozycje związane z porządkiem Mszy Świętych w każdą druga niedzielę miesiąca.
    Po ich wysłuchaniu i zasięgnięciu opinii Rady Parafialnej zostaje ustalony następujący porządek Mszy Świętych w każdą drugą niedzielę miesiąca o godz. 7:30 i 17:00. Najbliższa zmiana będzie miała miejsce 8 października (tj. w przyszłą niedziele).

15. Półmaraton Papieski.
    Uczestników Półmaratonu o Memoriał Jana Pawła II będziemy gościli na terenie naszej parafii 8 października (niedziela) ok. godz. 14.00.

16. Róże Mężczyzn.
    Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 14.20.

17. Intencje Mszy Świętych na 2024 roku.
    Intencje na rok 2024 można zamawiać od 2 października w zakrystii lub w biurze parafialnym.

18. Bezpłatne badanie wady wzroku.
    Firma OPTO – MARZENIE zaprasza na bezpłatne badanie wady wzroku, które odbędzie się w przychodni „JAS-MED”, Jastarnia ul. Stelmaszczyka 5 w dniu 12 października br. w godzinach: 14:00 – 15:00.