2023-10-08

1. Porządek Mszy Świętych.
    Dzisiaj Msze Święte są sprawowane o  godz. 7:30 i 17:00 (druga niedziela miesiąca).

2. Taca.
    Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii. Bardzo dziękuję za każdą ofiarę.

3. Półmaraton Papieski.
    Dzisiaj ok. godz. 14.00 będziemy gościli na terenie naszej parafii uczestników Półmaratonu o Memoriał Jana Pawła II.

4. Żywy Różaniec.
    Spotkanie Róż Mężczyzn - dzisiaj o godz. 14:20.

5. Poświecenie różańców.
    Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 17:00 poświęcimy różańce dzieci przygotowujących się do Pierwszej komunii świętej.

6. Prasa katolicka.
    Do nabycia: ĽOsservatore Romano, Gość Niedzielny i czasopismo dla kobiet – List do Pani.

7. Msze Święte w październiku.
    Msze św. w październiku w dni powszednie są sprawowane o godz. 18.00.

8. Nabożeństwa różańcowe.
    Zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych:
    ● Dzieci – poniedziałek, środa, piątek o godz. 17.00.
    ● Dorośli i młodzież – niedziela o godz. 15.00 natomiast w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej.

9. W kalendarzu liturgicznym.
    ● Piątek – Wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
    ● Sobota – Wspomnienie Św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy, Dzień Edukacji Narodowej.
    ● 28 Niedziela zwykła – 23. Dzień Papieski.

10. Zbiórka do puszek.
    W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili XXIII Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II – Cywilizacja życia”. Po Mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającej uzdolnioną i niezamożną młodzież z małych miejscowości.