2022-08-28

1. Msze święte do środy włącznie będą sprawowane wg porządku wakacyjnego. Od czwartku nie będą już sprawowane Msze święte o godz. 19.30. Natomiast w już w najbliższą niedzielę, tj. 4. września Eucharystię sprawujemy o godz. 7.30 i 10.30.

2. Nabożeństwo ku czci św. Antoniego będzie sprawowane we wtorek natomiast nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę. Oba nabożeństwa będą sprawowane w łączności z wieczorną Eucharystią.

3. Okazja do spowiedzi świętej w pierwszy piątek miesiąca od godz. 6.30 i od godz. 17.00 (W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC.)

4. Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek przed południem.

5. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie sprawowane w sobotę po Mszy św. o godz. 7.00.

6. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.

7. V pielgrzymka rowerowa do Piaśnicy dla uczczenia pamięci ks. Ksawerego Szynalewskiego, pierwszego proboszcza naszej parafii, a także wszystkich zamordowanych w tym miejscu przez hitlerowców, wyruszy spod kościoła w sobotę, 3. września o godz. 10.00. W związku z brakiem chętnych nie odbędzie się przejazd autokarem.

8. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych odbędzie się w przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 10.30.

9. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

10. Parafialny Zespół Caritas prowadzi sprzedaż pamiątek. Dochód będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym.

11. Wszystkim uczniom, rodzicom, pedagogom oraz pracownikom szkoły życzę, aby Pan Bóg otaczał ich swoją opieką i błogosławił w nowym roku szkolnym.