2022-09-18

1. Spotkanie młodzieży klas VII i VIII wraz z rodzicami, dotyczące przygotowania do sakramentu bierzmowania, odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30.

2. Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty, będziemy obchodzili w środę.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po wieczornej Eucharystii i potrwa do godz. 19.30. W tym czasie będzie okazja do spowiedzi świętej.

4. Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II z uczczeniem relikwii będzie sprawowane w czwartek po Mszy św. o godz. 7.00.

5. Wspomnienie św. Ojca Pio będziemy obchodzili w piątek. Nabożeństwo ku jego czci z uczczeniem relikwii będzie sprawowane po Mszy św. o godz. 7.00.

6. Podziękowania:
    Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w ubiegłym tygodniu włączyli się w całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu.
    Wyrażam wdzięczność za ofiary złożone na inwestycje i remonty w naszej parafii..