2022-12-04

1. Poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. odbędzie się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 10.30. Natomiast katecheza dla tych dzieci i ich rodziców będzie miała miejsce zaraz po spotkaniu ze św. Mikołajem.

2. PZC zaprasza dzieci i młodzież na spotkanie ze św. Mikołajem dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30.

3. Nabożeństwo przy kaplicy św. Barbary odbędzie się dzisiaj o godz. 13.00.

4. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

5. Zapraszam do udziału w roratach, które sprawujemy wg następującego porządku: godz. 18.00 – poniedziałek, środa, piątek; godz. 6.30 – wtorek, czwartek, sobota.

6. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP będziemy obchodzili w czwartek, 8. grudnia. Msze św. będą sprawowane w tym dniu o godz. 6.30 i 12.00. Podczas Mszy św. sprawowanej o godz. 12.00 w intencji Żywego Różańca będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego.

7. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii.

8. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

9. Parafialny Zespół Caritas po dzisiejszych Mszach świętych będzie rozprowadzał opłatki wigilijne oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na pomoc ubogim.

10. W minionym tygodniu zmarli: śp. Zbigniew Dettlaff, l.47 oraz śp. Krystyna Konkol, l.79.