2023-07-16

1. Witam serdecznie wszystkich Gości przebywających i wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzę dobrego wypoczynku i zapraszam do włączenia się w życie duchowe naszej parafii.

2. Suma odpustowa w Sanktuarium Matki Bożej Swarzewskiej będzie sprawowana dzisiaj o godz. 10.30. Pielgrzymi wyruszą w drogę powrotną o godz. 13.00. Powitanie pątników w naszym kościele nastąpi ok. godz. 18.00.

3. Zbiórka na poczęstunek dla uczestników Kaszubskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę odbędzie się po dzisiejszych Mszach świętych.

4. Nabożeństwa sprawujemy w łączności z wieczorną Eucharystią: do świętego Antoniego z błogosławieństwem relikwiami – wtorek, Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – środa, do św. Jana Pawła II z błogosławieństwem relikwiami – sobota.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w piątek po wieczornej Eucharystii i potrwa do godz. 21.00.

6. Święto św. Marii Magdaleny będziemy obchodzili w sobotę.

7. PZC prowadzi sprzedaż kalendarzy parafialnych na przyszły rok oraz pamiątek. Dochód będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym.

8. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone na inwestycje i remonty w naszej parafii..