2023-08-27

1. Witam serdecznie wszystkich Gości przebywających i wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzę wszystkim dobrego wypoczynku i zapraszam do włączenia się w życie duchowe naszej wspólnoty.

2. Od piątku, 1. września Msze święte i nabożeństwa będą sprawowane wg porządku sprzed wakacji: w niedzielę o godz. 7.30 i 10.30 natomiast w ciągu tygodnia o godz. 7.00, a w środę o godz. 18.00.

3. Okazja do spowiedzi św. w I piątek miesiąca od godz. 6.30 oraz od godz. 17.00 (W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC.)

4. Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek przed południem.

5. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie sprawowane w sobotę o godz. 6.20.

6. VI rowerowa pielgrzymka do Piaśnicy dla uczczenia pamięci ks. Ksawerego Szynalewskiego, pierwszego proboszcza naszej parafii, a także wszystkich zamordowanych w tym miejscu przez hitlerowców odbędzie się w sobotę, 2. września. Uczestnicy jadący rowerami wyruszą spod kościoła o godz. 10.00.

7. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.

8. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych odbędzie się w przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 10.30.

9. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

10. Parafialny Zespół Caritas prowadzi sprzedaż kalendarzy na przyszły rok oraz pamiątek. Dochód będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym.