2023-12-31

1. Święto, Świętej Rodziny.
    Dzień modlitw o świętość małżeństw i rodzin.
    Po Mszy Świętej o godz. 10:30 odbędzie się przed wystawionym Najświętszym Sakramentem nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie roku 2023.

2. Nowy Rok.
    Jutro 1 stycznia, będziemy obchodzić Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.
    Obowiązuje uczestnictwo we Mszy Świętej.
    Msze święte będą sprawowane o godz.: 10:30 i 18:00.

3. Wizyta duszpasterska – kolęda.
    Kolęda rozpocznie się 2 stycznia. Plan kolędy na najbliższy tydzień wywieszony jest na tablicy ogłoszeń i podany na stronie internetowej naszej parafii (link - kliknij TUTAJ).

4. Pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
    ● Pierwszy czwartek miesiąca:
    o Po Mszy Świętej będziemy modlić się za kapłanów i kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
    ● Pierwszy piątek miesiąca:
    o Spowiedź od godz. 6:30 oraz od godz. 17:00.
    Od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, poprowadzi Apostolstwo Pomocy Duszom Czyścowym.
    ● Pierwsza sobota miesiąca:
    o Nabożeństwo ku czci Niepokalanemu Sercu NMP po Mszy Świętej o godz. 7:30.

5. Uroczystość Objawienia Pańskiego.
    Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwaną Trzech Króli, będziemy obchodzili w sobotę, 6 stycznia. Obowiązuje uczestnictwo we Mszy Świętej.
    Msze święte będą sprawowane o godz.: 7:30 i 10:30.
    Na każdej Mszy Świętej zostanie pobłogosławione kadzidło i kreda.
    W tym dniu taca będzie przeznaczona na Krajowy Fundusz Misyjny.

6. Odwiedziny chorych.
    Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek przed południem.

7. Grupa Modlitwy Ojca Pio.
    Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 15:00.

8. Opłatek dla Seniorów.
    Spotkanie opłatkowe dla Seniorów odbędzie się w sobotę 6 stycznia o godz. 16:00.

9. Róże Kobiet.
    Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się w przyszła niedzielę o godz. 15:00.

10. Mecz Piłkarski.
    Stowarzyszenie Kulturalno – Sportowe „POLANKA” zaprasza na mecz piłki nożnej między Kuźnica Kawalerowie a Kuźnica Żonaci, który odbędzie się w niedzielę 7 stycznia o godz. 17:00 na boisku piłkarskim w Kuźnicy.
    Na rozgrzewkę barszcz i tańce przy muzyce.
    Stowarzyszenie serdecznie zaprasza.

11. Podziękowania.
    ● Bardzo dziękuje za złożone ofiary na ogrzewanie naszego kościoła. Zebranych zostało 1358 zł.
    ● Dziękuje za złożone ofiary podczas Pasterki w wysokości 960 zł, które zostały przekazane na utrzymanie Domu Samotnej Matki w Matemblewie.
    ● Dziękuje za złożone ofiary na tacę w Drugi Dzień Świąt przeznaczona na uczelnie katolickie. Zebranych zostało 850 zł.